Yurtdışı

Türk Avukat / Türkiye’de boşanma ve ceza avukatı

Adres

İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:137 Akdeniz/Mersin

Yurtdışında yaşıyorsanız okuyunuz

Biz kimiz ?

Avukatlık büromuz Mersin ofisimiz merkez olmak suretiyle Türkiye’nin her ilinde hizmet vermektedir. Avukatlık büromuz referans ağı ve büro avukatlarının İngilizce servis sağlayabilmesi sebebiyle yurtiçi ve yurtdışında yaşayan birey ve şirketlere hizmet verebilmektedir. Müvekkillerimiz yerli-yabancı bireyler ile yerli-yabancı çok uluslu ticari, sanayi ve finans kuruluşlarıdır.

Davanın görüldüğü şehirden avukat tutmam şart mı?

Hayır şart değil. Davanın görüldüğü şehirden avukat tutmanız gerekmemektedir. Tüm Türkiye ‘ de ki illerden avukat tutabilirsiniz.Gelişen UYAP teknolojisi ile Türkiye avukatları Türkiye’nin her yerinden dava alabilmektedirler. Bu sebeple avukat seçimlerinde davanın görüldüğü şehirde çalışan avukattan daha çok konusunda uzman avukat aramanız daha doğru olacaktır. Hukuk büromuz özellikle yurt dışında yaşayan vatandaşlar için çalışmalar yapmaktadır.Hukuk büromuz diğer hukuk bürolarından farklı olarak 7 gün 24 saat , gün ve saat sınırlaması olmadan çalışmaktadır. Ayrıca hukuk büromuz Gelişen teknoloji ile müvekkillerine davaları ile ilgili sürekli bilgi akışı sağlamaktadır.Bu sayede müvekkillerimiz davalarını adeta Türkiye de yaşıyormuş gibi takip edebilmektedirler.

Hangi alanda hizmet veriyoruz?

Avukatlık büromuz çağdaş ve yenilikçi vizyonu sebebiyle hukukun bir çok alanında hizmet vermektedir. Çalışmalarımızı her geçen gün genişletmekte, hukukun her alanında hizmet sunmak için bıkmadan usanmadan çaba sarf etmekteyiz.

 • Tanıma ve Tenfiz Davaları,
 • Boşanma Davaları
 • Miras Davaları,
 • Ortaklığın Giderilmesi Davası (İzale-i şuyu),
 • Gayrimenkul Alım-Satım İşlemleri,
 • Şirket Kurma işlemleri,
 • Ceza Davaları,
 • Mülteciler Hukuku,
 • Yabancılar Hukuku,
 • Gümrük Uyuşmazlıkları,
 • Uluslar Arası Kara Taşımacılığı (CMR Law),
 • Deport Kararlarına İtiraz ve benzeri,

Size nasıl güvenebilirim ?

Yurt dışında yaşıyor ve haklı olarak güven konusunda şüpheleriniz var ise endişelenmeyin. Avukatlık büromuz gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında bir çok referansa sahiptir. Talep halinde referans numaraları müvekkillerimiz ile paylaşılmaktadır. Ayrıca arzu edildiği takdirde, Avukatlarımızın baro sicil numarası tarafınızla paylaşılmaktadır. İlgili sicil numarası ile ruhsatnamemizi Türkiye Barolar Birliğinin resmi sayfasından kontrol edebilirsiniz

Vekaletname vermem için Türkiye’ye gelmem gerekir mi?

Vekaletname vermeniz için Türkiye ye gelmenize gerek yoktur. Ülkenizde bulunan Türk Konsolosluğuna giderek, adımıza vekalet düzenleyebilir, kargo ile tarafımıza yollayabilirsiniz

Davayı uzaktan nasıl takip edebilirim?

Davanızın aşamalarını uzaktan rahatlıkla takip edebilirsiniz. Hukuk büromuz, vekaletini aldığı müvekkillerini dava süreci ve yapılan işin aşamaları hakkında email ve Whatsapp uygulamaları ile sürekli bir bilgi akışıyla bilgilendirmektedir.Ayrıca Avukatlarımız tarafından dava durumuna göre 6 şar aylık aralarla bilgilendirme amaçlı rapor düzenlenmektedir.

Uzaktan Ödeme nasıl yapabilirim?

Avukatlık büromuz Bitcoin ödeme sistemini Türkiye de kabul eden ilk hukuk bürosudur. Ödemelerinizi MoneyGRAM,WesternUnion ve BitcoinCüzdan ile yapabilirsiniz

Ödemeyi hangi para cinsinden yapabilirim?

Ödemelerinizi Euro,Dolar,TL ve Bitcoin olarak yapabilirsiniz. Avukatlık Büromuz da, sabit fiyat politikası geçerlidir. Bu sebeple yabancı para cinsinden yapılan ödemeler ile Türk Lirası olarak yapılan ödemeler sabittir.

Hemen Ara