Av. Arb. Ceyhun GÜVEL

Hukuk büromuz Mersin merkezde yer almakta ve Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermektedir. Kurucu avukatımız Ceyhun Güvel iktisat ve hukuk alanlarında eğitim almış ve bu alanlarda pek çok yerel, ulusal ve uluslararası eğitimlere katılmıştır.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde prestijli, güvenilir, ulaşılabilir, iddialı ve kararlı avukatlık ve danışma hizmeti sunabilmek kültünü benimsedik.

Müvekkillerimizin ihtiyaçlarına ve sorunlarına karşı en hızlı şekilde reaksiyon verip izlenmesi gereken yolu tespit ediyoruz.

Sürekli değişen ve gelişmekte olan zorlu ve talepkâr yasal ortama uyum sağlayarak her çeşit hukuki uyuşmazlığa çözüm üretmekteyiz.

Gerek ulusal gerekse uluslararası arenada şahıslara ve tüzel kişilere, yerli-yabancı bireyler ile yerli ve yabancı çok uluslu ve yerel ticari, sanayi ve finans kuruluşlarına profesyonel danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunarak müvekkil ve danışanlarımızı en iyi şekilde temsil ediyoruz.

Bu bağlamda güncel ve aktif arşivimiz, teknolojik ekipman yeterliliğimiz, iyi eğitim almış ve almaya devam eden, alanında yetkin kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Savunma hakkının vazgeçilmez unsuru olan, hak kaybına uğramamak ve hak iktisabı adına daimi temsilci görevinin üstlenildiği avukatlık ve danışmanlık hizmetini sahip olduğu sıradan ve demode şöhretinden kurtarıp, ulaşılması güç avukatlık hizmeti yerine yenilikçi ve ulaşılabilir bir hale getirmeyi amaçlamaktayız. Bu bağlamda, müvekkillerimize ve danışanlarımıza en iyi hizmeti, 7/24 ve uygun avukatlık ücret tarifesi dahilinde sunma taahhüdünü veriyoruz. Deneyimli ,alanında uzman ve mevzuatlara hakim avukatlarımızla tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz hukuk büromuzla hizmetinizdeyiz.

Vizyonumuz, Misyonumuz ve İlkelerimiz


Teknolojik gelişmeler, dünya ekonomisinin ve siyasetinin sürekli değişken tavır sergilemesi, giderek kötüleşen iklim değişiklikleri ve daha pek çok iç ve dış etken sebebiyle hukuk mevzuatlarımız da değişikliğe ve güncellemeye maruz bırakılmaktadır. Bu bağlamda profesyonel avukatlarımızla tüm bu değişim sürecini yakından takip ederek tüm sürece uyum sağlamanın gerekliliği yadsınamaz bir gerçektir. Profesyonel olarak tüm değişiklikleri yakından takip ederek tüm sürece anında reaksiyon göstermekteyiz. 21. Yüzyılın ilk çeyreğinin son yıllarını yaşamaktayız ve bu değişimsel sürece ayak uyduramamanın yaratacağı mağduriyeti çok iyi bilmekteyiz. Bu sebepler ile çağdaşlık ilkesi prensiplerimizin temel taşlarındandır.

Tarafımızdan sunulan avukatlık ve danışma hizmetlerinin tamamı uygun ve ulaşılabilir ücretler dahilinde gerçekleştirilmektedir. Her koşulda önceliğimiz müvekkil ve danışanlarımızın yaşamış olduğu sorunlara çözüm bulmak, talep ettikleri haklarına en kısa sürede ulaşmalarını sağlamaktır. Bu bağlamda müvekkil ve danışanlarımıza çeşitli ödeme yöntemlerinin (Nakit, Kredi kartı-Mail Order, Bitcoin,Digibyte vs.) kolaylıkları ve taksitli ödeme imkanı sunulmaktadır.

Tarafımızdan verilen ve verilecek tüm hizmetlerde müvekkil ve danışanlarımız tüm süreçten ve karşılaşabilecekleri olumlu ve olumsuz durumlardan haberdar edilmektedir. Sunmuş olduğumuz tüm platformlardan destek alabilmektedirler. Avukatların sahip oldukları ulaşılamamazlık sorununun farkındayız ve bu bağlamda hiçbir müvekkil ve danışanımızın sorun yaşamayacağını taahhüt etmekteyiz.

 av.ceyhunguvel@hotmail.com

 +90 507 503 07 79

Hemen Ara