info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

Mersin Hukuk Danismanlik Firmasi

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / Mersin Hukuk Danismanlik Firmasi

Mersin Hukuk Danismanlik Firmasi

Mersin Hukuk Danismanlik Firmasi

Mersin hukuk danışmanlık hizmetine gerek bireysel gerek kurumsal birçok kişi ihtiyaç duymaktadır. Duyulan bu ihtiyaç doğrultusunda Mersin merkezli olarak hizmet veren Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosubünyesindeki tüm avukatlar, sorulan sorulara en hızlı ve en doğru şekilde cevap vermektedir. Başta ticari şirketler olmak üzere tüm tüzel ve gerçek kişiler için dava aşamasından önce uyuşmazlığın çözülmesi oldukça mantıklı ve kârlıdır. Bu bağlamda uyuşmazlığın hukuk aleminde doğmadan önleyici hukuk hizmetleri kapsamında, Mersin hukuk danışmanlık firması olan büromuzun desteği ile çözülmesi oldukça avantajlı bir seçeneği oluşturmaktadır.

 

Mersin  hukuk büroları arasında faaliyet göstermekte olan büromuz başta Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku, Miras Hukuku olmak üzere uzmanlık alanları arasında yer alan hukuk dallarında profesyonel ve kaliteli hukuki mütalaa vererek en nitelikli ve en tecrübeli Mersin hukuk danışmanlık bürosu olmayı başarmıştır. Özellikle önleyici hukuk hizmetleri kapsamında büromuz, tüm müvekkillerine sözleşmelerini mevzuata uygun hazırlama, dava aşamasına gelmemiş ancak gelme potansiyeline sahip durumlarda avantajlı hukuki pozisyonu alma gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır.

 

Mersin Hukuk Büroları

 

Mersin hukuk büroları denilince ilk sırada yer alan büromuz, bu itibarını esasında müvekkilleriyle kurduğu ilişkide onların çıkarlarını merkeze almasına borçludur. Her daim kişilerle kurulan iyi ilişkilerin faydasına inanan büromuz, müvekkillerinin tüm davalarında onların haklı yönlerini görmekte ve bunları en iyi şekilde hukuk alemine yansıtmaktadır. Bu doğrultuda Mersin hukuk bürosuolarak anılmak, bizler için şaşırtıcı olmamakta ve büyük bir gurur vesilesi olmaktadır.

 

Mersin Başarılı Avukat Kadrosu

 

Mersin ilinde hukuk dünyasının ince detaylarını görebilen ve buna yönelik cesur adımlar atabilen profesyonel avukatları bünyesinde barındıran büromuz, Mersin başarılı avukat denilince akla gelmekte ve akla gelen diğer isimlerle de iş birliği içerisinde faaliyetlerini devam ettirmektedir. Başta Boşanma Hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, İş Hukuku, Miras Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku olmak üzere birçok alanda uzmanlıkları çerçevesinde hukuki mütalaa kapsamında Mersin hukuk danışmanlık firması olarak hizmet sunan büromuza, iletişim bilgilerinden her zaman ulaşabilirsiniz. 

telefon ikonu
Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
mail ikonu
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
adres ikonu
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin