info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

Mersin Miras Avukatı

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / Mersin Miras Avukatı

 Mersin Miras Avukatı

Mersin Miras Avukatı

Mersin miras avukatı ile çalışmak isteyenlerin Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosu internet sitesinde bulunarak doğru adreste olduğunu ifade edebiliriz. Bu alana ilişkin bir giriş yapmak gerekirse; Miras Hukuku alanının kişilerin ölümüne bağlanan sonuçları hukuken düzenleyen hukuk dalı olduğunu belirtebiliriz. Gerek kültürel sebepler gerek ailevi düzenler gerek mevcut hukuk düzenlemelerinin içerisindeki yoruma dayalı kısımlar bu alanda birçok hukuki uyuşmazlığın çıkmasına sebep olmaktadır.

 

Çıkan hukuki uyuşmazlıklar, ülke genelinde olduğu gibi Mersin ilinde de sıklıkla görülmektedir. Miras davaları vuku bulduğunda profesyonel bir Miras avukatı ihtiyacı hasıl olmaktadır. Miras avukatı, bu hukuki uyuşmazlıklarda davalı veya davacı tarafı savunan ve Miras Hukuku alanında uzmanlaşmış avukatlara denilmektedir.

 

Medeni Hukuk kapsamında hem Eşya Hukuku hem Borçlar Hukuku hem de Kişiler Hukuku ile doğrudan ilişkili olan bu alanda uzmanlaşmadan faaliyet göstermek, büyük ve ciddi hak kayıplarına sebep olabilmektedir. Bu nedenle Mersin miras avukatı ile anlaşmak, hak kayıplarını önleyeceği gibi davaların kazanılması ihtimalinin yükseltilmesinde de önemli bir rol oynamaktadır.

Miras Avukatı Mersin

 

Mersin hukuk büroları arasında uzmanlığı, tecrübesi ve ekibiyle öne çıkan büromuz, miras bırakan ve mirasçı arasındaki hukuki ilişkiler kapsamında vasiyet alacaklısı atama, vasiyetname düzenleme, saklı pay mirasçılığına ilişkin dava açma, tenkis ve iptal davası açma, veraset ilamı alma gibi Miras Hukuku alanına giren tüm işlemleri profesyonel olarak gerçekleştirmektedir.

 

Miras avukatı Mersin denilince akla gelen ilk hukuk bürosu, Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosuolmaktadır. Bunun en önemli sebepleri arasında hiç şüphesiz temeli güçlü ve sağlam hukuk bilgimiz, mesleki tecrübemiz ve bunun yanı sıra güncel yargı kararlarına olan hakimiyetimiz bulunmaktadır.Mersin hukuk bürosu olan büromuz, başta ortaklığın giderilmesi davası olmak üzere miras davalarının tamamında taraf vekilliği görevini üstlenmektedir.

Mersin Miras Avukatı Ücretleri

 

Mersin avukat danışma hattı üzerinden sıklıkla sorulan sorular Mersin miras avukatı ücretleri üzerinedir. Her işin maddi anlamda bir karşılığı olduğu gibi avukatlık hizmetinin de bir ücreti bulunmaktadır. Davadan davaya ve olayın somut şartlarına göre değişen bu işlerde net bir fiyat almak isteyenlerin Mersin avukata sor sistemi ile tarafımıza ulaşması ve fiyat talep etmesi gerekmektedir. Ancak tahmini bir ücret bilgisi alınmak isteniyorsa, TBB ve Mersin Barosu’nun Mersin Avukat Ücretleri 2020 tarifesine göz atılması gerekmektedir.

telefon ikonu
Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
mail ikonu
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
adres ikonu
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin