info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

Mersin Ceza Avukati

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / Mersin Ceza Avukati

Mersin Ceza Avukati

Mersin Ceza Avukati

Mersin ceza avukatı ihtiyacının hasıl olduğu, ilimizde ikamet eden birçok kişi tarafından dile getirilmektedir. Doğrudan temel hak ve hürriyetlere etki edecek olup kişilerin özgürlüğünün cezalandırma yoluyla kısıtlanmasının söz konusu olduğu ceza yargılamalarında avukatların yapacağı savunma oldukça mühimdir. Bu doğrultuda gerek soruşturma gerek kovuşturma aşamalarında Mersin ceza avukatı ihtiyacı ortaya çıkmakta ve Mersin en iyi ceza avukatı olarak öncü pozisyonunu koruyan büromuzla iletişime geçilmektedir.

 

Açıkça ifade etmek gerekir ki Ceza Hukuku gibi Kamu Hukuku alanı kapsamında değerlendirilen davalar, her ne kadar davalar arası kıyaslama yapmanın doğru olmayacağı kanısındaysak da ceza davalarının niteliği gereği Özel Hukuk kapsamında değerlendirilen davalarından daha önemli olduğunu vurgulayabiliriz. Çünkü bu davalarda Mersin en iyi ceza avukatı ile çalışmak bir nevi gerekliliktir. Bunun nedeni ise yukarıda da değindiğimiz üzere Türk Ceza Kanunu kapsamında bir suçun unsurlarının oluşması ve bu surette kişinin hapis cezasıyla cezalandırılması yoluyla özgürlüğünün kısıtlanmasının söz konusu olmasıdır.

Ceza Avukatı Mersin

 

Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosuolarak ceza avukatı Mersin denilince akla gelmemizin en önemli sebepleri arasında müvekkillerimiz ve müvekkil adaylarımızla kurduğumuz güçlü iletişimdir. İlk önceliğimiz onların meramını dinlemek, soruşturmaya konu olan veyahut kovuşturma aşamasına geçilmiş davalarının somut şartlarını onlardan öğrenmek ve mahkemelere intikal eden olayı olabildiğince detaylı olarak resmetmektir. Bu aşamalardan geçerek hazırlanan bir savunma, en etkili savunma olacak ve müvekkilin yargılamasında güçlü bir pozisyonda yer edinmesine imkân tanıyacaktır.

 

Ceza avukatı Mersin ihtiyacının hasıl olması halinde tarafımıza Mersin online avukat modeliyle kurguladığımız iletişim numaralarımızın ve adreslerimizin tamamından ulaşabilir, randevunuzu alarak ister online uygulamalar üzerinden ister ofisimize gelmek suretiyle Mersin uzman avukat kadromuzla görüşme sağlayabilirsiniz.

Mersin En İyi Ceza Avukatı

 

Ceza yargılamalarında, hukuk dünyasında hâkim olan ilkeler gereği istisnalar hariç olmak üzere tüm yargılamalarda olduğu gibi usul esastan önce gelmektedir. Bu nedenle suç isnat edilen kişilerin ilk önce hukuka uygun delil elde edilip edilmediğinin, aramaların, tutanakların, ifade alma ve sorgu işlemlerinin kanunlar çerçevesinde gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğini irdelemesi gerekmektedir. Bu prosedürleri takip edecek kişinin güncel yargı kararlarına ve hukuk ilkelerine hâkim olan Mersin en iyi ceza avukatı olması, soruşturulan veya kovuşturulan kişinin en iyi şekilde savunulması için bir nevi gerekliliktir. Mersin en iyi ceza avukatı olarak hem hukuki danışmanlık hem de dava takip hizmeti veren büromuza ihtiyaç duyan herkesi beklemekteyiz.

telefon ikonu
Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
mail ikonu
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
adres ikonu
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin