info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

Mersin Boşanma Avukatı Telefon Numarası

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / Mersin Boşanma Avukatı Telefon Numarası

Mersin Boşanma Avukatı Telefon Numarası

Mersin Boşanma Avukatı Telefon Numarası

Mersin boşanma avukatı telefon numarası bulmak isteyen herkesin aslında profesyonel bir hukuki desteğe ihtiyaç duyduğundan bahsedebiliriz. Çünkü boşanma davalarında en önemli nokta en iyi avukat ile çalışmak ve bu doğrultuda en iyi hukuk hizmetini almaktır.Bilinmektedir ki kendini geliştirmiş, uzmanlık alanlarında faaliyet gösteren, güçlü bir ekiple yoluna devam eden bir avukattan hukuki destek almak, davanın kazanılmasında, doğru tezlerin mahkemeye aktarılmasında hayati öneme sahiptir. Mersin boşanma avukatı hem yerel bilinirliğiyle hem de yerel tecrübesiyle size en doğru hizmeti sunacaktır.

 

Belirtilen detaylar doğrultusunda profesyonel hukuki destek almanın önemine yaptığımız vurguyla birlikte Mersin boşanma avukatı telefon numarası arayan herkese, büromuza başvurup detaylı bir şekilde karşılaştıkları hukuki problemi anlatmalarını ve daha sonrasında da karşılıklı olarak anlaşılması halinde dava takip süreçlerini yönetmek adına tarafımızdan destek almalarını tavsiye etmekteyiz.

 

Boşanma davalarına konu olan zina sebebiyle boşanma, evliliğin temelinden sarsılması sebebiyle boşanma, eşler arasında yaşanan şiddet sebebiyle boşanma davalarında Mersin boşanma avukatı telefon numarası bulmak suretiyle tarafımıza ulaşılması halinde öncelikle boşanma türünün ne olacağını belirlemekte ve bunun akabinde atılması gereken adımları ivedilikle Mersin boşanma avukatı olarak atmaktayız.

Mersin Boşanma Avukatı

 

Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosuadı altında faaliyetlerimizi yürüttüğümüz büromuzda özellikle Boşanma Hukuku alanında ciddi çalışmalara yürütülmektedir. Boşanma davasının niteliğine göre (çekişmeli veya çekişmesiz) verilecek hukuki hizmetler değişmektedir. Eğer taraflar anlaşmalı boşanma çerçevesinde çekişmesiz yargı kapsamında değerlendirilen dava türünü açmak istiyorlarsa Mersin boşanma avukatı olarak profesyonel bir kalıpta anlaşmalı boşanma protokolü hazırlamaktayız. Buradaki herhangi bir eksiklik davanın esastan reddedilmesine ya da mahkemeden gelecek ek taleplerle uzamasına sebep olacaktır. Bu nedenle Mersin boşanma avukatı telefon numarasıarayan herkesin büromuza ulaşmasını tavsiye etmekteyiz.

 

Eğer taraflar anlaşmalı boşanma protokolünü oluşturmayacak durumdaysa çekişmeli boşanma davası söz konusu olacaktır. Bu durumda da Mersin boşanma avukatı olarak özellikle mal rejimi davasına, boşanmayla birlikte ortaya çıkacak olan velayet davasına ve bunun yanı sıra yoksulluk nafakası, iştirak nafakası gibi maddi talepleri içeren nafaka davalarına dikkat edilmelidir. Mersin boşanma avukatı telefon numarası arıyorsanız ve profesyonel bir hukuki destek almak istiyorsanız hemen tarafımıza tüm platformlar üzerinden ulaşabilir, mesaj atabilir ya da bizi arayabilirsiniz.

telefon ikonu
Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
mail ikonu
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
adres ikonu
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin