info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

Mersin Bilisim Avukati ile Calismak

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / Mersin Bilisim Avukati ile Calismak

Mersin Bilisim Avukati ile Calismak

Mersin Bilisim Avukati ile Calismak

Bilişim Hukuku, teknolojinin hayatımızın merkezine yerleşmesiyle birlikte hem Dünya’da hem de ülkemizde popüler haline gelen melez bir hukuk dalıdır. Bilişim avukatı ise hem hukuk hem ceza davalarına konu olabilen Bilişim Hukuku alanında uzmanlaşan ve yargının savunma ayağında faaliyet gösteren kişileri ifade etmek için kullanılmaktadır.

 

Ülkemizin birçok şehrinde olduğu gibi Mersin ilinde de bu alana ilişkin ceza ve hukuk davalarıyla karşılaşılmaktadır. Bu noktada Mersin bilişim avukatı bulmak, oldukça spesifik bir alan olmasından kaynaklı olarak diğer alanlarda çalışan Mersin avukat bürolarını bulmaktan bir nebze daha zor olmaktadır.Mersin bilişim avukatı olarak da faaliyet gösteren büromuz Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosu, bu alana ilişkin sıklıkla karşılaşılan uyuşmazlıklarda taraf vekilliği görevini profesyonelce üstlenmektedir.

Mersin En İyi Bilişim Avukatı

 

Mersin en iyi bilişim avukatı; esasında Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere e-ticaret hukuku, tüketici hukuku ve elektronik ortamda düzenlenen sözleşmeleri konu alan mevzuata ve güncel yargı kararlarına hâkim avukat olarak tanımlanabilir. Günümüzde elektronik ortamda birçok sözleşme kurulduğu için buna paralel olarak da çok çeşitli hukuki uyuşmazlıklar gündeme gelmektedir.

 

Mersin özelinde de özellikle internet üzerinde marka haklarının korunması, e-ticaret sözleşmelerinden olan gizlilik ve kullanıcı sözleşmelerinin hazırlanması, KVKK tarafından uygulanan idari para cezasına itiraz edilmesi gibi Bilişim Hukuku kapsamında birçok uyuşmazlık gündeme gelmektedir. İşte sayılan örnekler ve benzeri olayların ortaya çıkması halinde Mersin en iyi bilişim avukatı ile çalışmanın önemi açıkça görülmektedir. Çünkü bu alan, tam anlamıyla bir uzmanlık gerektirmekte ve sadece hukuk bilgisi değil; aynı zamanda teknik bilgilere de hâkim olunmasına ihtiyaç duymaktadır.

Mersin Online Avukat

 

Mersin bilişim avukatı arayanlar için doğrudan bu alanın hususiyetine ve doğasına uygun olarak faaliyet gösteren büromuz, Mersin online avukat hizmeti ile tarafımıza ulaşmanıza ve acil sorularınızı sormanıza imkân tanımaktadır. Özellikle girişimcilik hukuku, adi ortaklık sözleşmesi, şirketleşme, e-ticaret sitelerinden yapılan alışverişlerden doğan hukuki uyuşmazlıklar, kişisel verilerin korunması kapsamında veri işleme süreçleri ve veri envanteri oluşturma, VERBİS kayıt yükümlülüğünü yerine getirmek gibi birçok alanda Mersin bilişim avukatı olarak büromuz, yeni gelişen bu hukuk dalında da faaliyetlerini sürdürmektedir. Mersin en iyi bilişim avukatı her zaman yanınızda!

 

 

 

telefon ikonu
Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
mail ikonu
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
adres ikonu
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin