info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

Mersin Avukata Danis

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / Mersin Avukata Danis

 Mersin Avukata Danis

Mersin Avukata Danis

Gerçek kişiler, tüzel kişiler veya gerçek kişiler ile tüzel kişiler arasında çıkan hukuki uyuşmazlıkları çözerken iyi bir avukatın desteğinden yararlanmak oldukça mühimdir. Bu doğrultuda her ilde avukatlık hizmeti verildiği gibi Mersin ilimizde de bu hizmet, en iyi şekilde Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosuolarak büromuzca sağlanmaktadır. Mersin avukata danış modeliyle çalışan büromuz, müvekkillerinin uyuşmazlığa konu olan olaylarıyla yakından ilgilenmekte ve dava süreçlerini profesyonelce takip etmektedir.

 

Para alacağınızın olması, miras davasına konu olacak uyuşmazlıklar yaşamanız, eşinizle aranızdaki problemler nedeniyle boşanmak istemeniz veya suç duyurusunda bulunmayı arzulamanız halinde Mersin avukata danış modeli sayesinde tüm iletişim numaralarından tarafımıza ulaşabilmekte ve sorununuzu yargı mercii olan mahkemelere ivedilikle taşıyabilmektesiniz.

                                             

Eğer hukuk dünyasında sonuç yaratarak tarafınıza olumlu veya olumsuz etkileri olacağını düşündüğünüz vakıalar gündeme geldiyse Mersin avukata danış modeliyle tarafımıza ulaşmanız ve sorununuzu nasıl çözeceğinizi ilk aşamalarda öğrenmeniz oldukça faydalı olacaktır. Mersin en iyi hukuk büroları arasında ekibiyle ve çalışma prensipleriyle öne çıkan büromuz, her daim sizlere yardımcı olmak için hazır beklemektedir.

Mersin Online Avukat

 

Teknolojik gelişmelere ayak uydurarak Mersin avukata danış modelinde devrim niteliğindeki işlemlerimizden bir tanesi, hiç şüphesiz her an ulaşılabilen, online tüm platformlar aracılığıyla görüşme gerçekleştirilebilen Mersin online avukat projemizdir. Bu proje sayesinde gerek WhatsApp gerek Skype gerek diğer görüntülü veya sesli konuşma uygulamalarından müvekkillerimizle birlikte müvekkil-avukat görüşmesini ivedilikle sağlayabilmekteyiz.

 

Mersin online avukat projemizin bir diğer ayağı ise canlı soru sorma modelidir. Bu model sayesinde Mersin avukata sor denildiğinde akla ilk gelen büro olmakta ve müvekkillerin sorularını sitemiz üzerinden doldurulacak form ile sağlamaktayız. Aynı zamanda telefon üzerinden de her zaman ulaşılabilir olduğumuz için Mersin avukata sor modelini tüm potansiyel müvekkillerimiz ve mevcut müvekkillerimiz kullanabilmektedir.

 

Başta Ceza Hukuku, Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Taşınmaz Hukuku, Kira Hukuku, Ticaret Hukuku, Bilişim Hukuku, Medeni Hukuk, Vergi Hukuku olmak üzere tüm hukuk alanlarında ekibiyle birlikte uzmanlığa ulaşan Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosu olarak sizlere profesyonel hukuki destek sunmak için hazır durumdayız. Uyuşmazlıklarınızı ivedilikle, profesyonelce çözmek için bize ulaşın.

telefon ikonu
Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
mail ikonu
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
adres ikonu
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin