info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

Mersin Avukat Barosu ve Baro Levhası Hakkında

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / Mersin Avukat Barosu ve Baro Levhası Hakkında

Mersin Avukat Barosu ve Baro Levhası Hakkında

Mersin Avukat Barosu ve Baro Levhası Hakkında

 

Mersin Avukat Barosu şehirde resmi olarak faaliyet gösteren tüm avukatların bağlı olduğu devlet kuruluşudur. Bu bağlamda Mersin Barosu şehirdeki en nihai hukuk kuruluşlarından biri olarak tanımlanabilir. Bu bağlamda şehir sınırları içerisinde faaliyet gösteren Avukat büroları da Baro tarafından tescillenmiştir. Şehir barosu tarafından listelenen avukatlar ve bürolar, herkesin erişimine açıktır. Dolayısıyla şehir sınırları içerisinde yaşayan kişiler, büro ya da avukat ile irtibat kurmadan önce resmi olarak faaliyet gösteren avukatlar hakkında baro levhaları üzerinden detaylı bilgi alabilirler.

 

Mersin Avukat Levhaları Nedir?

 

Mersin avukat levhaları yukarıda da anlattığımız üzere şehirdeki avukatların listelendiği ve Baro tarafından resmi olarak tescillenmiş bir avukat listesidir. Bu bağlamda avukat listeleri şehir genelinde faaliyet gösteren avukatların listelenmesi ve takibi için en ideal yerlerden biridir. Mersin sınırları içerisinde nitelikli avukatlık hizmetine ya da hukuki danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyan kişiler bu listeler vasıtasıyla kapsamlı bir avukat ağına ulaşabilmektedirler.

 

Mersin Avukat Listesi Vasıtasıyla Avukatlarla İletişim Kurmak

 

Avukat listeleri bir nevi veri tabanı olarak da tanımlanır. Bu veri tabanı üzerinden faaliyette olan tüm avukatların isimlerine ulaşmak veya o isimleri aratmak mümkündür. Tüm bunların yanı sıra liste üzerinden stajyer avukatlar da arıtılabilir. Arama sonuçları dahilinde avukatların sicil numaraları, adresleri ya da iş telefon numaraları gibi detaylara ulaşmak mümkündür. Bu bağlamda, liste üzerinden bulduğunuz avukatlar ile listelerde yer alan iş telefon numarası vasıtasıyla iletişim kurmanız mümkündür.

 

Mersin Avukat Barosu Telefon Numaraları

 

Mersin avukat barosu telefon numaraları baro levhasında mevcut olup baro personeli tarafından her yıl güncel olarak güncellenmektedir. Bulunduğunuz ilde baroya kayıtlı tüm avukatlar barolarına iletişim ve adreslerini bildirmek zorundadırlar. Maalesef günümüzde avukatların yoğun çalışması sebebiyle çoğu zaman avukatlara ulaşmak zor ve meşakatlidir. Bu nokta da ulaşamadığnız bir avukat olduğunda avukatın bulunduğu baroya giderek iletişime geçmeye çalışmak en doğru tercih olacaktır. 

 

telefon ikonu
Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
mail ikonu
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
adres ikonu
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin