info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

İşçi Avukatı Mersin

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / İşçi Avukatı Mersin

İşçi Avukatı Mersin

İşçi Avukatı Mersin

 

İşçi avukatı Mersin denilince akla gelen büromuz, işveren ile işçi arasındaki problemlere hâkim olmasından ve ticari hayatı da tecrübeleri sayesinde iyi yorumlamasından dolayı ilimizde ikamet eden birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Büromuzun işçi lehine karar almak için sürekli olarak güncel yargı kararlarını takip ettiği, güçlü teorik bilgilere sahip olarak asli kaynakların yanı sıra ikincil kaynaklara yaptığı atıflarla dilekçelerini güçlendirdiği bilinmektedir. Tüm bunların yanı sıra işçi avukatı Mersin denildiğinde büromuzla karşılaşılmasının en önemli sebebi, her daim müvekkillerinin sorunlarına profesyonelce yaklaşarak çözüm odaklı olan çalışma prensibimizdir.

 

Haksız fesih, geçerli nedene dayanan fesih, savunma alınmadan yapılan fesih, performans ölçümlerine bağlı olarak işverenin işçi aleyhine iş sözleşmesini feshetmesi, kıdem tazminatının ödenmemesi, ihbar tazminatı, sendikal tazminat ve benzeri tüm tazminat türlerinde gerekli adımların atılmaması gibi birçok sebep iş davalarına konu olabilmektedir. İşte böylesi ciddi durumlarda işçi avukatı Mersin olarak faaliyet gösteren büromuz, bundan önce alıp başarıyla tamamladığı iş davalarındaki tecrübelerine de dayanarak somut olaya bağlı olmakla birlikte her daim işçilerin yanında yer almakta ve lehe hüküm verilmesini için hukuk kuralları çerçevesinde yüksek bir gayret göstermektedir.

Mersin En İyi İşçi Avukatı

 

İş sözleşmelerinin hukuki açıdan güçsüz tarafı genel olarak işçiler olmaktadır. Bu bağlamda özellikle işten çıkışlarda işçilerden ibra, ikâle sözleşmesi olarak adlandırılan çeşitli belgeler alınmakta ya da herhangi bir savunma dahi alınmadan iş sözleşmesi işveren tarafından feshedilmektedir. Bu ve benzeri durumlarda Mersin en iyi işçi avukatı ile çalışarak profesyonel hukuki destek almak, açılacak olan işe geri alma ve diğer tazminat davalarının kazanılmasında oldukça önemlidir.

 

İşçi avukatı Mersin olarak faaliyet gösteren büromuz, iş sözleşmelerine ilişkin detayların farkında olup mevcut mevzuatı ve güncel yargı kararlarını takip ederek müvekkillerinin hukuk dünyasındaki menfaatlerini profesyonel bir şekilde korumaktadır. Gerek sözleşme aşamasında gerek iş sözleşmesinin feshedilmesinin akabinde Mersin işçi avukatı olarak hukuki destek sağlayan büromuz, önleyici hukuk hizmetleri başta olmak üzere fesih sonrası arabulucuya başvurma, iş davası açma, kıdem tazminatı talep etme gibi birçok işlemin takibini yapmakta, süreçlerini yönetmektedir.

telefon ikonu
Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
mail ikonu
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
adres ikonu
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin