info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

Erdemli Avukat

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / Erdemli Avukat

Erdemli Avukat

Erdemli Avukat

 

Mersin’in girişi ve çıkışı çam ağaçlarıyla kaplı olan güzel ilçesi Erdemli’de yaşayan hane halkının ve bu ilçede kurulu olan esnafın, şirketlerin gündelik olarak -her yerde olduğu gibi- hukuki ilişkiler içerisine girdiği, mal alım satımı yaptığı, evini kiraya verdiği, parasını alamadığı veyahut Türk Ceza Kanunu kapsamında suç teşkil eden fiillerin faili, azmettireni ya da mağduru olduğu ve bu doğrultuda Erdemli avukat ihtiyacının hasıl olduğu bilinmektedir. İşte böylesi durumlarda ilçenin öne çıkan veyahut genel olarak Mersin’in öne çıkan hukuk büroları ile iş birliği içerisinde olmak, onlarla birlikte çalışarak dava dilekçesi, cevap dilekçesi, karşı dava dilekçesi, ikinci cevap dilekçesi yazımı, tüm duruşmalarda istikrarlı olarak temsil edilmek gibi dava takip işlerini profesyonelce yaptırmak davaların lehe sonuçlanmasında büyük bir etkiye sahiptir.

 

Erdemli avukat ihtiyacınızın hasıl olması halinde uyuşmazlığınızın hangi hukuk alanına girdiğini tespit etmek, sizler için büyük bir avantaj sağlayacaktır. Eğer yaşadığınız sorunun hangi hukuk alanına girdiğini tespit edebilirseniz, birlikte çalışacağınız Erdemli avukat araştırmanızı yaparken o avukatın uzmanlık alanları içerisine sizin uyuşmazlığınızın dahil olup olmadığını anlayabilirsiniz. Çünkü her avukat gibi Erdemli avukat olarak faaliyetlerini sürdüren kişilerin çoğu uzmanlık alanlarını tıpkı büromuzun internet sitesinde yer aldığı gibi sergilemekte ve müvekkil adaylarına bir nevi ön bilgilendirme yapmaktadır. Böylece müvekkil adayı, uyuşmazlığın kaynağında bulunan hukuki bilgilerin ve buna ilişkin olan güncel yargı kararlarının Erdemli avukat için uzmanlık dahlinde olup olmadığını anlayabilmektedir.

Mersin Erdemli Avukat

 

Mersin Erdemli avukat ihtiyacının ortaya çıkması halinde akla gelen ilk hukuk bürosu Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosu olarak büromuz olmaktadır. Bunun en önemli sebebi zengin bilgi birikimimiz, uzun yılların getirdiği tecrübemiz, uzmanlık alanlarımızın geniş yelpazesi ve en önemlisi müvekkillerimizle kurduğumuz güçlü iletişimdir. Mersin Erdemli avukat olarak bu ilçede herhangi bir hukuki, cezai, idari uyuşmazlıkla karşılaşan şirketlere, kurumlara, kuruluşlara, derneklere, vakıflara ve en önemlisi vatandaşlara profesyonel hukuki destek sağlamaktayız. Mersin online avukat modeliyle oluşturduğumuz iletişim kanallarından bizlere ulaşabilir ve hem online olarak hem de yüz yüze görüşmek için randevunuzu alarak hukuki desteğinizi en iyi Erdemli avukat olarak bizlerden alabilirsiniz.

telefon ikonu
Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
mail ikonu
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
adres ikonu
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin