info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

Ceza Avukatı Bulmak

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / Ceza Avukatı Bulmak

Ceza Avukatı Bulmak

Ceza Avukatı Bulmak

 

Ceza Hukuku alanındaki soruşturmalarda, kovuşturmalarda, aramalarda, gözaltı kararlarında, tutuklama kararlarında ve diğer ilgili tüm detaylarda uzman bir ceza avukatı bulmak, yargılamanın sonucunu lehe değiştirebilecek önemli bir adımdır. Çünkü ceza yargılamalarında usul oldukça önemli olup bazen esasın dahi incelenmeden dosyanın kapanmasına sebep olmaktadır. Bu noktada ceza avukatı bulmak isteyen kişilerin, özellikle Ceza Hukuku alanında uzmanlaşmış avukatları tercih etmeleri faydalı olacaktır.

 

Türk Ceza Kanunu kapsamında suç teşkil eden bir fiilin işlenmesi suretiyle ceza yargılamasına şikâyet üzerine veya savcılık tarafından resen harekete geçilmek suretiyle başlanmaktadır. Mağdurun, sanığın, şüphelinin gözaltına alınmasından veyahut tutuklanmasından itibaren talep etmesi halinde baro tarafından müdafi görevlendirilmesi yapılabilmektedir. Ancak müdafi olarak atanan avukatlar, özel olarak ceza avukatı bulmak isteyenlerin taleplerini tam olarak karşılayamayabilirler. Gerçekten alanında uzmanlaşmış kişilerle çalışarak ceza yargılamasının yürütülmesi ve güçlü bir savunmanın hazırlanması özgürlükle-kısıtlılık arasındaki ince çizginin ayrımını oluşturmaktadır.

Mersin Ceza Avukatı ve Detaylı Savunmayı Yapmak

 

Mersin ceza avukatı ile çalışmak demek aslında detaylı savunmayı yapmak anlamına gelmektedir. Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosu olarak Mersin ceza avukatı olarak anılmanın verdiği gururu istikrarlı çalışmalarımıza, müvekkilin meramını en detaylı şekilde dinleyip ayrıntılarıyla hukuki yönlerini ele almak suretiyle savunma dilekçelerimizde dile getirmekteyiz. Detaylı savunmayı yapmanın yolunun müvekkili iyi anlamaktan ve onu mahkeme nezdinde iyi anlatmaktan geçtiğinin bilincinde olan büromuz, ilk adımda müvekkilin sorunlarını olayı ele alış şeklini, yorumlayışını tüm etmenlerden bağımsız olarak dinlemektedir. Bundan sonraki aşamalarda ise Mersin ceza avukatı olarak akademi görüşlerini, Yargıtay kararlarını dilekçelerinin temeline oturtmaktadır.

 

Ceza avukatı bulmak isteyen herkesin esasında talep ettiği şey, ceza yargılamalarında suç işlenmiş olsa dahi en hakkaniyetli, menfaatlere en uygun cezayı almak ya da beraat etmektir. Bu doğrultudaki kanundaki tüm unsurları bilen, ceza yargılamasına konu olan olaylara ilişkin yargı kararlarına hâkim olan mersin ceza avukatı ile çalışmak oldukça mantıklı ve makul bir seçeneği oluşturmaktadır. Büromuzun uzmanlık alanları içerisinde Ceza Hukuku yer almakta olup ceza yargılamalarındaki başarısıyla birlikte öncü pozisyonu da kabul edilmektedir.

telefon ikonu
Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
mail ikonu
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
adres ikonu
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin