info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

Avukat Mersin

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / Avukat Mersin

Avukat Mersin

Avukat Mersin

 

Hukuki uyuşmazlıklarla karşılaşan, tarafına icra ödeme emri gönderilen, kiracısını sözleşmeye aykırılık nedeniyle tahliye etmek isteyen, mahkeme celbi kendisine tebliğ edilen veya hukuki meselelerle ilgili akla gelebilecek herhangi bir hususla karşı karşıya gelip Mersin ilinde yaşamakta olan bir kişinin avukat Mersin ihtiyacının hasıl olduğu net bir şekilde söylenebilecektir. İşte böylesi durumlarda profesyonel kişilerle çalışmak ve onlarla işbirliği içerisinde olarak mevcut uyuşmazlığı yargıya intikal ettirmek en doğru seçenektir. Avukat Mersin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayarak uzun yıllardır faaliyetine devam eden büromuz, uzmanlık alanlarının tamamında sizlere hem önleyici hukuk hizmeti hem de dava takip hizmeti sunmaktadır.

 

Kamu Hukuku alanlarına giren Ceza Hukuku, İdare Hukuku, Vergi Hukuku ve Özel Hukuk alanlarında değerlendirilen Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, Medeni Hukuk, Miras Hukuku gibi birçok alanda avukat Mersin olarak faaliyet gösteren büromuz, güncel yargı kararlarını istikrarlı bir şekilde takip etmekte ve mevcut hukuki temelini bu yargı kararlarıyla sürekli olarak yenileyerek diri tutmaktadır. Avukat Mersin ihtiyacı hasıl olan bir müvekkil adayının tarafımıza ulaşması ve uyuşmazlığını yargıya intikal ettirmesi için yapması gereken tek şey, Mersin online avukat modeliyle kurguladığımız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak randevu almasıdır.

Mersin Avukat

 

Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosuadı altında faaliyet gösterdiğimiz büromuz avukat Mersin olarak savunma ve vatandaşların haklarını hukuki dünyada dile getirme görevine profesyonel bir şekilde devam etmektedir. Mersin avukat denilince akla gelen ilk bürolardan olmayı tecrübesi ve güçlü iletişimi sayesinde başaran büromuz, hukuk dünyasındaki Mersin online avukat modeliyle geliştirdiği iletişim sistemleriyle de öncü pozisyonunu korumaktadır.

En İyi Avukat Mersin

 

Avukatların adaletin en önemli sacayağı olan savunma için vazgeçilmez olduğunun bilinciyle, güçlü avukat güçlü vatandaş mottosuyla hareket ederek her daim yaptığı işin öneminin farkında olan büromuz, tüm bu nedenlerle en iyi avukat Mersin denilince akla gelmekte ve Mersin ilinde yaşayan vatandaşlarımız tarafından tercih edilmektedir. Bu doğrultuda belirtebiliriz ki hukuki veya cezai bir yargılama ile karşılaşan veyahut yaşadığı uyuşmazlığı yargıya intikal ettirmek isteyen kişiler en iyi avukat Mersin olarak büromuza her zaman iletişim numaraları aracılığıyla ulaşabilirler.

telefon ikonu
Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
mail ikonu
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
adres ikonu
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin