info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

  Hukuk ve Avukatlık ofisimiz Mersin İli merkez olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine profesyonel ve kaliteli avukatlık hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. 3 kurucu ortak tarafından kararlılık, azim ve müvekkil memnuniyeti prensipleri temel kabul edilerek kurulmuş olan ofisimiz geniş referans ağı , geniş kadrosu ve büro avukatlarının İngilizce servis sağlayabilmesi sebebiyle yurtiçi ve yurtdışında yaşayan birey ve şirketlere hizmet vermektedir. Müvekkillerimiz yerli-yabancı bireyler ile yerli-yabancı çok uluslu ticari, sanayi ve finans kuruluşlarıdır.

  Savunma hakkının vazgeçilmez unsuru olan, hak kaybına uğramamak ve hak iktisabı adına daimi temsilci görevinin üstlenildiği avukatlık ve danışmanlık hizmetini sahip olduğu sıradan ve demode şöhretinden kurtarıp, ulaşılması güç avukatlık hizmeti yerine yenilikçi ve ulaşılabilir bir hale getirmeyi amaçlamaktayız. Bu bağlamda, müvekkillerimize ve danışanlarımıza en iyi hizmeti, 7/24 ve uygun avukatlık ücret tarifesi dahilinde sunma taahhüdünü veriyoruz. Deneyimli ,alanında uzman ve mevzuatlara hakim avukatlarımızla tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz hukuk büromuzla hizmetinizdeyiz.

Vizyonumuz , Misyonumuz ve İlkelerimiz :

Kurumsal Kimlik

Avukatlık büromuz Mersinde ki ilk kurumsal hukuk firmalarından biridir. Avukatlarımız Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerde ki kurumsal yapıyı Mersine getirerek , Mersine hukuk alanında yeni bir anlayış getirmişlerdir. Avukatlık büromuz güçlü kurumsal kimliği ile müvekkillerine eksiksik hukuksal servis sağlamaktadır.

Gizlilik ve Mesleki Sır

'Sır saklama ve gizlilik' avukatlık mesleğinin en önemli etik ilkelerinden biridir. Avukatlık büromuz, BM Havana Avukatlık Kuralları , AB Avukatlık Meslek Kuralları ve 1136 sayılı Avukatlık Kanunu ile belirlenen gizlilik ve sır saklama ilkesini hassasiyetle uygulamaktadır. Hukuk büromuz, müvekkillerine ait bilgi ve belgeleri mesleki sır kapsamında özel bir şekilde gizli tutmakta, üçüncü kişi veya kurumlarla hiçbir şekilde paylaşmamaktadır.

Uygun ücret

Türkiye'nin tecrübeli ve dinamik avukatları arasında yer alan avukatlarımız verdikleri bu hizmetleri müvekkil ve müşterimize uygun ücretlerle sunabilmektedirler. Büromuz; bünyesindeki avukatlar veya birlikte çalıştığı diğer illerdeki hukuk büroları vasıtasıyla, müvekkillerin Türkiye’nin her tarafındaki avukat ihtiyacına cevap verebilmektedir. Böylelikle, hukuk büromuz bugün yüzlerce şahıs ve şirketlerin her türlü hukuki ve avukatlık ihtiyaçlarına cevap veren Türkiye'nin saygın hukuk bürolarından birisi haline gelmiştir.

Geniş Hukuksal Bilgi

Hukuk büromuzun avukatları adeta derya deniz olan hukuk alanında , hemen her dalda uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Geniş kadromuz ve uzmanlaşma çabamız ile hukuk büromuz bugün hukukun bir çok alanında profesyonel hizmet verebilmektedir. Çalışmalarımızı her geçen gün sizler genişletme ve çalışmaktayız.

Bağımsızlık

 

Hak arama özgürlüğünün güvencesi olan avukatlık mesleğinin icrasında 'bağımsızlık' etkin bir savunma için zorunludur. Avukat, mesleğini ifa ederken tüm kişi ve özellikle kamu kurumlarına karşı bağımsız hareket etmelidir. Hukuk büromuz, bağımsızlık ilkesini mesleki faaliyetin önemli bir unsuru olarak uygulamaktadır.

Şeffaflık

Avukat, mesleki faaliyetini icra ederken yapılan işin veya davanın aşamaları ve olası sonuçları hakkındaki hukuki görüşünü müvekkiline aktarmalıdır. Hukuk büromuz, vekaletini aldığı müvekkillerini dava süreci ve yapılan işin aşamaları hakkında sürekli bir bilgi akışıyla bilgilendirmektedir.

Ulaşılabilirlik

Teknolojinin gelişmesiyle bilgi akışıda aynı oranda hızlanmıştır. Maalesef bir çok müvekkilden avukatlarına ulaşılamadığı şeklinde şikayet almaktayız. Hukuk büromuz kurumsal yapısı, çağa ayak uydurma prensibi ile müvekkil ve avukat ilişkisini maksimum düzeye çıkarmıştır. Müvekillimiz olmanız durumunda avukatlarımıza mesai saatleri içinde her zaman kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca davalarınız gidişatı konusunda belirli aralıklarda muhakkak bilgilendirme yapılmaktadır. 

telefon ikonu
Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
mail ikonu
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
adres ikonu
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin