Av. Arb. Berna BOZDAĞ

Palma Hukuk ve Avukatlık Ofisi, 2015 yılında kurulmuş bir hukuk bürosudur. Arabulucu Avukat Tunç Sudi TOL, bu ofisin üç kurucu ortağından biridir ve Mersin Barosu’na 2742 sicil numarasıyla kayıtlıdır. Arabulucu Avukat Tunç Sudi TOL’un kurucusu olduğu Palma Hukuk ve Avukatlık Ofisi, Mersin ilindedir.

Ancak Türkiye’de bulunan tüm hukuk büroları gibi Türkiye genelinde ki tüm illere hizmet verebilmektedir. Hukuk büromuz diğer tüm hukuk bürolarında olduğu gibi bireysel müvekkillerin yanı sıra tüzel kişilere de hukuki hizmet sunmaktadır.

Avukatlarımız İngilizce bilmekte ve bu sayede İngilizce hizmetler sunabilmektedirler. Büromuzda diğer hukuk bürolarında olduğu gibi iş ve işlemlerimizde, Mersin Barosu tarafından tavsiye edilen “Avukatlık Ücret Sözleşmesi” imzalanmaktadır, bu sözleşme her iki tarafı da korumayı amaçlamaktadır.

Ayrıca diğer tüm hukuk bürolarında olduğu gibi BM Havana Avukatlık Kuralları, AB Avukatlık Meslek Kuralları ve 1136 sayılı Avukatlık Kanunu tarafından belirlenen gizlilik ve sır saklama ilkelerine uymaktayız.

Open chat
Merhaba 👋
Size Yardımcı Olabilir Miyiz?
Hemen Ara